Rozpocznij pracę od listy zadań

  • Twórz i aktualizuj zadania, które są częścią projektu. Dzięki czemu Twoi klienci zawsze będą wiedzieć jakie zadania są zrealizowane, nad którymi praca już trwa oraz jakie pozostały do wykonania. Co więcej, klienci mogą zlecać dodatkowe zadania do listy, które masz prawo przyjąć lub odrzucić. To wszystko zapewni Ci pełną kontrolę i przepływ pracy.

Wypróbuj za darmo!
Zarzadzanie-zadaniami
wyceniaj-zadania-i-zarabiaj-madrze.png

Wyceniaj zadania i zarabiaj mądrze

  • Transparentność kosztów projektu uchroni Cię od błędów wycen,a klientów przed niejasnymi kosztami. Przypisuj kwoty do zadań, wysyłaj prośby do klientów o akceptację kwot oraz negocjuj uczciwe stawki. Zoptymalizuj swój proces wycen i utrzymuj porządek w zarobkach.

Wypróbuj za darmo!

Zapraszaj klientów do projektu

  • Udostępniaj i daj możliwość współpracy w projekcie swoim klientom. Skup się na tym, aby projekt przed zaproszeniem był odpowiednio uzupełniony. Doskonałe pierwsze wrażenie sprawi, że klient będzie chętniej uczestniczył w jego realizacji. Jeśli zajdzie taka konieczność, możesz w dowolnej chwili zablokować dostęp do projektu klientowi.

Wypróbuj za darmo!
Zaproszenia-do-projektu
Komunikacja-z-klientem

Komunikuj się z klientami w jednym miejscu

  • Rozmawiaj o zadaniach, ustalaj poprawki, wzmacniaj relacje ze swoimi klientami z jednego miejsca. Podzielony panel dla konkretnych zadań pozwoli Ci utrzymać porządek w projekcie oraz oszczędzi czas na korzystanie z wielu rozwiązań.

Wypróbuj za darmo!

Automatycznie przypominaj o plikach i materiałach

  • Klient spóźnia się z materiałami? Trzymaj rękę na pulsie dzięki funkcji wysyłki e-mail do klienta z prośbą o uzupełnienie listy materiałów. Przechowuj i zarządzaj plikami z jednego miejsca. Usprawnij obiegu dokumentów niezbędnych do realizacji projektu.

Wypróbuj za darmo!
przypominaj-o-plikach-i-materiałach
Zarządzaj-i-monitoruj-swoje-finanse

Zarządzaj i monitoruj swoje finanse

  • Dzięki aktywacji płatności online możesz przyjmować szybkie i bezpieczne wpłaty od swoich klientów. Prosty interfejs finansów zapewni Ci czytelny wgląd w swoje zarobki. Wprowadź nową jakość w swoich finansach.

Wypróbuj za darmo!

Wysyłaj rachunki jednym kliknięciem

  • Wykonałeś kawał dobrej roboty lub chcesz otrzymać zaliczkę? Zaznacz zadania, za które chcesz otrzymać wynagrodzenie, a następnie jednym kliknięciem wyślij utworzony rachunek do klienta. Możesz także oznaczyć zadania jako opłacone, gdy płatność zostanie dokonana w inny sposób.

Wypróbuj za darmo!
Wysyłanie-rachunków
Postęp-realizacji-projektu

Twórz przejrzyste raporty

  • Przekazuj informacje o aktualnym etapie projektu dzięki prostemu i wygodnemu tworzeniu raportów. Wybierz tylko te zmiany, które uważasz za najistotniejsze i zapisuj raporty jednym kliknięciem.

Wypróbuj za darmo!

Zarządzaj i przesyłaj raporty

  • Miej pełny wgląd w utworzone raporty oraz wysyłaj je z jednego miejsca. Raporty możesz dostarczać w formie e-mail lub pobrać w pliku pdf. Ponadto każdy raport możesz wysłać do kilku odbiorców.

Wypróbuj za darmo!
Raporty