Dołączaj do projektu za pomocą linka

  • Nie musisz tracić czasu na instalowanie programów ponieważ wszystko odbywa się w przeglądarce. Wystarczy, że klikniesz w link otrzymany od swojego wykonawcy. Dzięki temu w najprostszy i najszybszy sposób otrzymasz uprawnienia do śledzenia i zarządzania projektem.

Dostęp-do-projektu
Zarządzanie-zadaniami-klient.png

Współpracuj
i zarządzaj
zleconymi zadaniami

  • Dostęp do listy zadań pozwoli Ci monitorować ich przebieg, zlecać dodatkowe zadania oraz akceptować i negocjować wyceny zadań. Miej wszystkie koszty zlecenia pod kontrolą.

Komunikacja gwarantująca sukces

  • Chesz wytłumaczyć koncept, masz uwagi do zadania lub chcesz zaakceptować poprawki? Śmiało. Posortowany czat dla poszczególnych zadań pomoże Ci zapanować nad przebiegiem realizacji zlecenia oraz zadba o dobre relacje z wykonawcą.

Komunikacja-z-freelancerem
pliki-i-materiały

Uzupełnianiaj pliki i materiały

  • Otrzymałeś powiadomienie z prośbą o dostarczenie konkretnych plików? Uzupełnij je, aby skrócić czas realizacji zlecenia. Wiemy jak bardzo Ci na tym zależy, prawda?

Wysyłaj pieniądze jednym kliknięciem

  • System płatności pozwoli Ci dokonywać zapłaty za wybrane zadania lub otrzymane rachunki od wykonacy. Sprawuj kontrolę nad terminami płatności oraz monitoruj swoje wydatki w jednym miejscu.

Platnosci-i-finanse
Raporty

Otrzymuj przejrzyste raporty

  • Wszystkie dane o przebiegu realizacji zlecenia otrzymasz w przejrzystych i prostych raportach. Każdy z raportów możesz pobrać w formacie PDF.